Posavac remizirao protiv Mladosti, zabijali Furić i Matošević...

Radio Prkos 15.11.2021 SPORT
img

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica u kojoj je Posavac ugostio Mladost u Davoru. Cerničani su bolje otvorili utakmici i već su u 15. minuti došli u vodstvo preko Daniela Trobića. Igra je i dalje ostala ravnopravna, a domaćin je nešto više napadao te iz jednog prekršaja uspjevaju izjednačiti i vratiti rezultatski egal nakon loše reakcije vratara Buturca, najbolje se snašao Šimun Furić koji šalje loptu u gol. Posavac je došao do vodstva nakon što je Brunu Buturac napravio faul na rubu kaznenog prostora, a sudac Maričević pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Matija Matošević za 2:1 te se s tim rezultatom odlazi na predah. U drugom poluvremenu Cerničani uspjevaju izjednačiti, jednostavno su bili bolja ekipa u drugom djelu i to im se isplatilo u 80. minuti kada je Toni Sokić poentirao i postavio konačnih 2:2...

NK Posavac - HNK Mladost 2:2 (2:1)