Tomislav Marjanović sa dva pogotka donio novu pobjedu Slogi!

Radio Prkos 17.10.2021 SPORT

U 11. kolu 3. HNL - istok NK Sloga je na Sportskom parku Ivo Petranović ugostila ekipu Bedema iz Ivankova.
Sloga otvara utakmicu s pritiskom na zadnju liniju gostiju, no upravo gosti su došli do vodstva u 8. minuti kada je Ivan Koledić sjajno pogodio s 25 metara. Tijekom prvog dijela se igra izjednačena, a Sloga je imala dvije krasne prilike preko Karla Fischera koji je u oba navrata pogodio vratnicu. S 0:1 se otišlo na poluvrijeme.
Drugo poluvrijeme Sloga otvara na najbolji mogući način. U 46. minuti Tomislav Marjanović pogađa za 1:1. Do potpuno preokreta došlo je u 67. minuti kada je Bruno Menegoni fantastičnom loptom uposlio Marjanovića koji izlazi sam pred gostujućeg vratara i pogađa za konačnih 2:1.

Sastav Sloge: A. Ugrešić, V. Lanusović(od 65. B. Menegoni), I. Kašljević, M. Vlaović, M. Katinić, N. Eller, L. Blazina(od 46. F. Balunović), J. Kotarski, K. Fischer(od 92. V. Medvedović), T. Marjanović(od 87. A. Volf), N. Tomić(od 46. M. Marjanović)

S ovom pobjedom je naša momčad skočila na 13. mjesto gdje se nalazi s 12 bodova uz gol razliku 17:23.

Izvor: FB Sloga NG