Mladost golovima Sokića, Stipića, Mikanovića, Trobića i Balunovića petardirala Slaviju!

Radio Prkos 10.10.2021 SPORT
img

Jučer je odigrana utakmica između Mladosti i Slavije u Cerniku. Bila je to jednostrana utakmica u kojoj je domaća ekipa opravdala status favorita. Utakmicu su sudili Filip Cindrić, Mario Vlainić i Dejan Jelača dok je funkciju delegata obnašao Josip Marjanović. Cerničani su od prve minute krenuli agresivno i već u petoj minuti dosuđen je kazneni udarac nakon što je igrač Slavije u šesnaestercu igrao rukom. Siguran izvođač bio je Anto Stipić. Gosti se cijelo vrijeme brane, a domaćin u 15. minuti solo prodorom Sokića poduplava vodstvo. U 29. minuti Mikanović povećava vodstvo na 3:0, a do poluvremena se još u strijelce upisao i Daniel Trobić u 42. minuti. U drugom djelu Mladosti uvodi pet novih igrača i tempo utakmice je popustio  tako da su gosti malo razvili svoju igru. Gabrijel Lukačević bio je jedan od najboljih igrača u redovima Slavije, odnosno na golu je obranio sve što je bilo u njegovoj moći. Ipak, do kraja utakmice u strijelce se upisao još i Davor Balunović koji postavlja konačnih 5:0...