Slaven slavio protiv Budućnosti, Posavac petardirao BONK u Davoru!

Radio Prkos 26.09.2021 SPORT

Jučer je u Ljupini odigrana utakmica između domaćeg Slavena i Budućnosti iz Rešetara. U zanimljivoj utakmici na kraju je zasluženo slavio domaćin sa rezultatom 3:0. Utakmicu su sudili Daniel Rister, Branko Konjević i Marko Ćosić dok je funkciju delegata obavljao Stjepan Turkalj. U prvom poluvremenu nije bilo puno prigoda, ali je većim djelom dominirao Slaven. Imao je par neiskorištenih prilika i malo je falilo da Budućnost to kazni preko Bartolovića koji se našao u situaciji jedan na jedan sa golmanom, ali lopta odlazi odlazi pokraj gola. Par minuta kasnije bolju igru Slavena konačno realizira Andrić pred kraj poluvremena. S minimalnim vodstvom se otišlo na predah. U drugom djelu Budućnost je vidno pala, a do kraja utakmice ostali su i desetkovani jer je Marko Jakić dobio drugi žuti, odnosno crveni karton. Pobjedu Slavena je potvrdio Hadžić u 70. minuti, a točku na "i" stavio je bivši igrač Budućnosti, Kristijan Jakić u 82. minuti kada je lijepim pogotkom postavio konačnih 3:0...

NK "Slaven" Ljupina - NK "Budućnost" Rešetari 3:0 (1:0)
Strijelci: Andrić, Hadžić, Jakić