Slavonac porazio Tisovac, Ljupina u zadnjim minutama do pobjede protiv Vrbove...

Radio Prkos 20.09.2021 SPORT
img

Jučer je odigrana utakmica 5. kola između domaćina Slavonca i Croatie Tisovac. U zanimljivoj utakmici domaćin je slavio sa rezultatom 2:1. Već u 29. minuti domaćina je u vodstvo doveo Berislav Brnjić lijepim pogotkom iz slobodnog udarca. Rezultat je poduplao Jakov Milak u 33. minuti nakon što se najbolje snašao u šesnaestercu nakog kornera.  S tim rezultatom se i otišlo na predah. U drugom djelu imali su i jedni i drugi nekoliko prilika, a Tisovac je smanjio rezultat na 2:1 preko Pirizovića. U 75. minuti Starčević je dobio drugi žuti i ostavio je svoju ekipu sa igračem manje. Par minuta kasnije i Caban dobija drugi žuti te je desetkovani Tisovac do kraja utakmice izgubio sa 2:1...