Budućnost nadigrala Graničar, Igor Curić zabio hattrick!

Radio Prkos 09.08.2021 SPORT

Jučer je u Lazama odigrana kup utakmica između domaćina Graničara i Budućnosti iz Rešetara. Bila je to jedna vrlo otvorena utakmica u kojoj je Budućnost fizički spremnija te je na kraju i zasluženo pobjedila. U prvih 20 minuta Graničar se donekle i držao, a među najopasnijim igračima za njihov gol bio je Ljubić koji je dva puta opasno prijetio po gol, a svakako treba istaknuti šut sa tridesetak metara kada je zatresao gredu i zamalo postigao eurogol. No, Ljubić se ozljedio, a odgovornost je na sebe preuzeo Curić, a kao jedan od najstarijih i najiskusnijih u gostujućoj ekipi najviše se i istaknuo. Curić je Budućnost doveo u vodstvo, a do poluvremena je Bartolović uvećao rezultat te se sa 0:2 otišlo na predah. U drugom djelu Graničar se većinom branio, ali igrači Budućnosti su pronalazili put do mreže. Na konto strijelaca još su se upisali Maraković te Bartolović i Curić 2x. Treba napomenuti da je Igor Curić zabio čak pet pogodaka na utakmici, a od tih pet pogodaka čak dva gola su mu poništena. Čestitke Budućnosti na igri i želimo im puno sreće u daljnoj fazi natjecanja!

NK "Graničar" Laze - NK "Budućnost" Rešetari 0:6 (0:2)
Strijelci : I. Curić 3x, Bartolović 2x, Maraković