Pobjeda Slobodnice u prvoj kvalifikacijskoj utakmici

Radio Prkos 14.06.2021 SPORT

Ovoga je vikenda odigrana utakmica kvalifikacija za ulazak u MŽNL Brod / Požega između Budainka Kolonije i Slobodnice.

Evo što o utakmici kažu iz NK Slobodnice „Nakon prvih 90. minuta kvalifikacija zeleni su u prednosti. Protiv jako dobre ekipe naši dečki su odigrali vrlo dobru utakmicu što se u konačnici isplatilo. Početak utakmice nije bio obećavajući i domaćin dolazi do vodstva nakon nesporazuma naša dva igrača, vrlo brzo uspijevamo konsolidirati redove i u par minuta okrećemo utakmicu u svoju korist i sa 2:1 se odlazi na poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme kreće sa poravnanjem domaćina nakon nesretnog autogola našeg braniča. Ipak pred sam kraj utakmice dolazimo do gola koji nam donosi pobjedu s kojom ćemo lakše disati na našem terenu.” - stoji tako u njihovoj FB objavi.