Mladost remizirala protiv Okučana, strijelci Mikanović i Stijepić...

Radio Prkos 24.05.2021 ZANIMLJIVOSTI

U sklopu 24. kola 1. ŽNL na stadionu Brezine, Psunj-sokol ugostio je Mladost iz Cernika. U zanimljivoj utakmici na kraju je došlo do podjele bodova. Utakmicu su sudili Luka Velić, Ivan Šimunović i Nikola Sabljak dok je funkciju delegata obnašao Petar Sokić. Bila je to tvrda utakmica bez nekog rezultatskog značaja jer su obje ekipe osigurala opstanak u ligi, a nemaju šanse biti prvaci. Ali čak i bez rezultatskog značaja utakmica je bila sve samo ne u stilu fair play borbe. Domaća ekipa bila je tvrda, a sudac je donio nekoliko upitnih odluka koje su uzburkale strasti među ekipama što je na kraju moglo rezultirati i nesportskim ponašanjem ekipa...Mladost je u vodstvo doveo Mikanović u 60-tim minutama utakmice, a do kraja utakmice gosti su imali nadmoć nad sredinom terena i činilo se kao da će upisati još jednu pobjedu. Do toga nije došlo kada je u 87. minuti Stijepić realizirao kazneni udarac koji je svirao Velić te je na kraju konačan rezultat bio 1:1.