Okučani preko Stijepića, Pandžića i Barišića do pobjede protiv Slavonca

Radio Prkos 25.04.2021 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je na sportskom igralištu Brezine odigrana utakmica između domaćina Psunj-sokola i Slavonca GD. U zanimljivoj utakmici na kraju je slavila domaća ekipa sa visokih 4:1 iako rezultat nije omjer igre na terenu. Slavonac je bolje ušao u utakmicu i stvorio nekoliko izglednih prilika, a jedna takva se isplatila u 13. minuti kada ih mladi Marko Marinović dovodi u vodstvo. Domaćin je do izjednačenja došao preko Saše Stijepića u 25. minuti utakmice, a do vodstva preko Davida Pandžića u 43. minuti koji postavlja konačnih 2:1 u prvom djelu utakmice. Nakon poluvremena, domaćin je utakmicu priveo kraju i osigurao pobjedu iako je Slavonac u trenutcima djelovao kao bolja momčad. U 68. minuti Barišić Marko zabija za nedostižnih 3:1, a za konačnih 4:1 zabija isti igrač u 77. minuti.

NK Psunj "Sokol" Okučani - NK "Slavonac" GD 4:1 (2:1)