Sloga u finalu kupa, Balunović, Marjanović i Eller donijeli novu pobjedu!

Radio Prkos 01.04.2021 ZANIMLJIVOSTI

U polufinalu Kupa Nogometnog središta Nova Gradiška, novogradiška Sloga je ugostila NK Batrinu. Momčad Sloge je pobijedila rezultatom 4:2 i ostvarila plasman u finale Kupa.
Prvo poluvrijeme je proteklo u lošoj Sloginoj igri i dobroj i efikasnoj obrani Batrine. U 15. minuti gost preko Ivana Benkovića dolazi u vodstvo od 0:1. U 37. minuti Tomislav Marjanović izjednačava na 1:1, no samo tri minute gost opet šokira Slogu i drugim pogotkom Benkovića ponovno dolazi u vodstvo od 1:2.
U drugom dijelu Sloga konstantno napada i pred kraj utakmice dolazi do potpunog preokreta. U 75. minuti u gužvi nakon ubačaja Katinića najbolje se snašao Balunović i zabio za 2:2. U 82. minuti Katinić nabacuje s lijeve strane za natrčalog Balunovića koji zabija za 3:2. Konačnih 4:2 postavio je Nikola Eller u 90. minuti što mu je ujedno bio i prvi seniorski pogodak za Slogu.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, M. Lulić(od 46. D. Petrović), L. Đaković, M. Katinić, K. Fischer, N. Eller, V. Medvedović(od 70. M. Marjanović), L. Šimunović(od 46. L. Blazina, T. Marjanović(od 85. M. Pejaković), B. Menegoni(od 46. V. Lanusović)

Izvor: FB Sloga