Kadetkinje Sloge poražene od Slavonije u Novoj Gradiški!

Radio Prkos 06.04.2024 SPORT

Jučer je odigrana prvenstvena utakmica ženske druge lige - istok u kategoriji kadetkinja. U srazu prvoplasirane Slavonije i drugoplasirane Sloge u Novoj Gradiški slavila je gostujuća ekipa sa rezultatom 1:2. Već u 11. minuti Sloga dolazi u vodstvo preko Nike Vlaović koja sjajnim udarcem sa dvadesetak metara matira vratara. Do poravnanja rezultata gosti su došli preko Mihaele Bošnjak nakon što je se najbolje snašla u šesnaestercu nakon odbijene lopte. Na predah se otišlo s tim rezultatom. U drugom poluvremenu puno bolja Sloga, stvara dosta prilika, ali falila je sreća i realizacija. To im se obilo o glavu u 79. minuti kada gosti dolaze do vodstva preko Helene Draguljić, a do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

ŽNK "Sloga" Nova Gradiška - ŽNK "Slavonija" Požega 1:2 (1:1)
Strijelci: N. Vlaović / M. Bošnjak, H. Draguljić