Nova Gradiška u odličnoj utakmici na kraju ipak poražena od Aurelije!

Radio Prkos 02.04.2024 SPORT

Danas je odigrana utakmica u kojoj je Nova Gradiška tražila pobjedu kako bi ostala u borbi za ulazak u 1.HMNL. Ipak, pobjedu je na kraju uzela vinkovačka Aurelija koja je s ovom pobjedom ostala u utrci za viši rang. Novu Gradišku je već u prvoj minuti u vodstvo doveo robusni Bungić, a do rezultatskog egala Aurelija je došla preko Alvesa. Isti igrač je u 11. minuti doveo goste u vodstvo. U 15. minuti utakmice Tomislav Marjanović izjednačuje na 2:2 i s tim rezultatom se odlazi na predah. U 23. minuti utakmice gosti ponovno vode, a ovaj puta je strijelac Romeo Sušac. U 29. minuti utakmice Duje Dragun se upisuje u strijelce, a gosti vode sa 2:4. U 31. minuti nakon jedne nesretne situacije Stjepan Petrović postiže autogol i gosti odlaze na visokih tri razlike. Ipak, naši se nisu predavali do samog kraja. U 31. minuti rezultatski zaostatak smanjio je Badrov. U 35. minuti se ponovno na listu strijelaca upisao Bungić, a do kraja utakmice rezultat se ipak nije mijenjao i gosti su uspjeli izboriti važnu pobjedu.

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Aurelia" Vinkovci 4:5 (2:2)
Strijelci: Bungić 2x, Marjanović, Badrov / A. Ciao 2x, R. Sušac, D. Dragun, AG