Budućnost remizirala protiv Slavena u Rešetarima!

Radio Prkos 03.03.2024 SPORT

Danas je odigrana još jedna pripreman utakmica u kojoj je Budućnost ugostila Slaven u Rešetarima. U zanimljivom srazu konačan rezultat bio je 1:1. Budućnost je vrlo rano došla u vodstvo preko Stipića, već u 15. minuti nakon što se odlično snašao i lijepim lobom matirao golmana sa ruba šesnaesterca. U 30. minuti dolazi do rezultatskog egala nakon što je Valešić potegao sa dvadesetak metara sjajnim udarcem, a lopta je završila u mreži. U drugom djelu utakmice više prilika za gol imala je Budućnost, ali je uvijek bio krivi potez kod predaje lopte. Igrači Slavena su pali u drugom poluvremenu, ali je vjerovatno presudio i umor jer su odigrali i utakmicu protiv Psunj-sokola u subotu. Do kraja se rezultat nije mijenjao.

NK "Budućnost" Rešetari - NK "Slaven" Ljupina 1:1 (1:1)
Strijelci: Stipić / Valešić