Mladost kiksala na domaćem terenu protiv Graničara!

Radio Prkos 03.09.2023 SPORT

Danas je odigrana prvenstvena utakmica između Mladosti i Graničara iz Slavonskog Šamca u Cerniku. U zanimljivoj utakmici Mladost je poražena rezultatom 1:2. Gosti vrlo rano dolaze u vodstvo, već u četvrtoj minuti su našli put do mreže Mladosti. Nakon toga, Mladost preuzima inicijativu, ali golman Graničara odlično brani i rezultat ostaje i dalje 0:1. S tim rezultatom se i otišlo na predah. U drugom djelu utakmice gosti povećavaju vodstvo u 49. minuti. Par minuta kasnije, Mikanović je srušen u kaznenom prostoru, a sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač za Mladost bio je Matija Sokić koji smanjuje rezultat i vraća nadu Mladosti. Imala je Mladost nekoliko prilika, ali bez prave realizacije rezultat se nije mijenjao. Gost je u 92. minuti utakmice imao kazneni udarac, ali ga nije iskoristio. Konačan rezultat 1:2.

HNK "Mladost" Cernik - NK "Graničar" Slavonski Šamac 1:2 (0:1)