Croatia pobijedila Mladost golovima Starčevića i Cabana u Tisovcu!

Radio Prkos 02.04.2023 SPORT

Jučer je odigrana utakmica 17. kola 1. ŽNL BPŽ u kojoj je Croatia ugostila Mladost iz Cernika u Tisovcu. Domaća ekipa na kraju je slavila sa rezultatom 3:1 golovima Starčevića i Cabana. U prvom poluvremenu igra se većinom na sredini terena, nema previše prilika, ali u 25. minuti Starčević domaćina dovodi u vodstvo nakon loše reakcije obrane Mladosti. S tim rezultatom se i otišlo na predah. U drugom djelu već u 50. minuti utakmice Caban povećava vodstvo domaćina na 2:0. Taj rezultat je Croatia držala sve do 80. minute kada Buturac smanjuje rezultat na 2:1 i daje nadu Mladosti. Treba napomenuti da je kod rezultata 2:1 domaći vratar obranio nekoliko dobrih prilika Mladosti i jedan je od najzaslužnijih za pobjedu Croatie. Točku na "i" stavio je već spomenuti Caban pred sam kraj utakmice i potvrdio pobjedu Croatie!

NK "Croatia" Tisovac - HNK "Mladost" Cernik 3:1 (1:0)
Strijelci: Starčević, Caban 2x / Buturac