Petarda Oriovca u Tisovcu, Batalo još jednom na listi strijelaca...

Radio Prkos 14.02.2022 SPORT

Oriolik je prekjučer odigrao utakmicu protiv Slavije iz Pleternice te je na domaćem terenu slavio sa rezultatom 3:2. Jučer su gostovali u Tisovcu i zabilježili pobjedu sa visokih 5:0. Prvo poluvrijeme na terenu su gosti nadmoćno dominirali tako da su već u prvih deset minuta utakmice poveli sa 0:1. Strijelac je bio Šimun. U 15. minuti na 0:2 povisio je Mario Matić, a za 0:3 poentirao je Marko Guterovac. Na predah se i otišlo sa tim rezultatom. U drugom djelu domaćin nastoji doći do gola gosta, ali im to slabo polazi za rukom. Oriovac u 60. minuti ostaje bez jednog igrača zbog ozljeda, a trener je već bio izvršio sve izmjene pa su igrali sa igračem manje. Do kraja utakmice na listu strijelaca se upisao i Dario Batalo koji postavlja visokih 0:4. Točku na "i" stavio je Robert Saković za konačnih 0:5. Ovo je bila prva pripremna utakmica za ekipu Croatie iz Tisovca.