Katinić, Tomić i Medvedović zabijali u pobjedi Sloge protiv Slavije!

Radio Prkos 19.09.2021 SPORT

U 7. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga ugostila je NK Slaviju iz Pleternice. U dinamičnoj utakmici u kojoj je Sloga dominirala naša je momčad slavila zasluženo rezultatom 3:0. Prvo poluvrijem proteklo je u brojnim promašajima Sloge, a prvo ime susreta tada je bio gostujući vratar Karlić.
Drugo poluvrijeme Sloga otvara na najbolji mogući način. U 46. minuti Mihael Katinić krasnim pogotkom pogađa za 1:0. U 61. minuti Nikola Tomić povećava na 2:0 na asistenciju Frana Balunovića. Točku na i stavio je Vinko Medvedović pogotkom za 3:0 u 71. minuti.
Sastav Sloge: A. Ugrešić, F. Balunović, I. Kašljević(od 82. L. Đaković), A. Volf, M. Katinić, L. Blazina(od 55. V. Medvedović), J. Kotarski(od 74. P. Ivanišević), N. Eller, V. Lanusović, N. Tomić(od 74. J. Medvedović), T. Marjanović(od 82. D. Petrović)
Nakon ove pobjede Sloga se nalazi na 15. mjestu sa 6 bodova. U idućem kolu gostujemo u Čepinu.

Izvor: FB Sloga NG