Sloga poražena na domaćem terenu protiv Omladinca...

Radio Prkos 02.09.2021 SPORT

U 3. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga ugostila je NK Omladinac iz Gornje Vrbe. Gosti su slavili rezultatom 0:2.
U prvom dijelu obje ekipe su igrale oprezno i bez previše rizika. Bilježimo dobre šanse Marina Marjanovića i Joška Kotarskog koje nisu materijalizirane dok su gosti imali iznimnu priliku preko Bačića koji je pucao pokraj gola.
Drugi dio gost otvara pogotkom u 46. minuti, a strijelac je bio Ivan Martić. Nakon pogotka gostiju igra se potpuno otvara. Sloga preuzima inicijativu dok gosti prijete iz kontri. U konačnici, jedna kontra gostiju u 88. minuti donijela im je pogodak za 0:2, a strijelac je opet bio Ivan Martić.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, I. Kašljević, L. Đaković(od 63. A. Volf), M. Katinić, N. Eller, K. Fischer, J. Kotarski, M. Marjanović(od 63. J. Medvedović), N. Tomić(od 89. P. Ivanišević), T. Marjanović(od 71. V. Medvedović)
Nakon tri kola Sloga se nalazi na posljednjem, 18. mjestu s 0 bodova. U idućem kolu gostujemo u Belišću.

Izvor: FB Sloga NG