Caffe bar Rubikon poražen od Pilane Šokčić, danas se nastavlja Ljetna liga u Ljupini

Radio Prkos 26.06.2021 ZANIMLJIVOSTI

Odigran je još jedan dan Ljetne lige u Ljupini. U zanimljivim utakmicama Numero-kip porazio je HMNK Novu Gradišku JR. rezultatom 8:2, a zatim je CB Rubikon porazio Slaven Ljupinu rezultatom 7:1. Nakon toga odigrana je utakmica između CB Minuta i CB Glembay u kojoj je CB Glembay svladao Minutu rezultatom 0:2. Nakon toga slijedio je derbi dana u kojem je CB Rubikon jedan od favorita Ljetne lige u Ljupini poražen od ekipe Pilana Šokčić iz Novske rezultatom 1:5. Zatim je odigrana još jedna zanimljiva utakmica u kojoj je remizirala ekipa Marković Transporta protiv Apartmana Ducina rezultatom 3:3. Na kraju dana odigrana je utakmica između Pilane Šokčić i Kavane Exit u kojoj je Pilana Šokčić poražena rezultatom 2:5 iako je došlo do prekida utakmice zbog negodovanja gostujuće ekipe iz Novske prema sudačkim odlukama. Danas se nastavlja Ljetna liga u Ljupini...