Dukanović, Sokić i braća Trobić zabijali u napetoj utakmici protiv Slatine

Radio Prkos 11.03.2021 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole odigrana utakmica 13. kola juniora u kojoj su se sastale dvije vrlo podjednake ekipe, bio je to jako zanimljiv futsalski sraz trećeplasirane i četvrtoplasirane ekipe u kojem su na kraju slavili gosti sa rezultatom 6:7. Utakmicu je sudio Krešimir Grgurević, a funkciju delegata obnašao je Josip Babić. Naši dečki su poveli u 6. minuti preko Daniela Trobića, a gosti su u istoj minuti poravnali rezultat. Ponovno su naši poveli ovaj puta preko Luke Sokića, a zanimljivo je da su gol za izjednačenje primili u istoj minuti, a da bi stvar bila gora, gosti su u toj kobnoj 9. minuti izjednačili te zabili još jedan pogodak i tako se po prvi puta na utakmici doveli u prednost. U 14. minuti nas Dukanović Mihael dovodi do izjednačenja, a pred sam kraj poluvremena na listu strijelaca se upisuje i Gabrijel Trobić te dovodi malonogometaše Nove Gradiške u prednost od 4:3 te se s tim rezultatom odlazi na predah. U drugom djelu gosti bolje ulaze i već do 28. minute vode 4:6, a naši dečki do kraja utakmice ne uspjevaju izjednačiti i gube utakmicu...

HMNK "Nova" Gradiška - MNK "Slatina" 6:7 (4:3)
Strijelci: Dukanović 2x, Sokić, Trobić D.2x, Trobić G.