Medvedović, Matošević i braća Trobić zabijali u pobjedi protiv Vinkovaca!

Radio Prkos 15.02.2021 ZANIMLJIVOSTI

Odlična utakmica odigrala se jučer u dvorani ETEŠ Nova Gradiška gdje su naši juniori napokon slavili, a i zaslužili su! Nije utakmica počela dobro po našu ekipu, primamo pogodak pa i drugi, ali po gardu se vidjelo da to neće biti predana utakmica. Iz nekoliko minijatura i vrhunski izveden prekid u život je Novogradiščane vratio kapetan Medvedović s dva briljantna pogotka. Boljom igrom Nova Gradiška dolazi do preokreta pogotkom Matoševića, ali malu nepažnju netom prije poluvremena kažnjavaju gosti i na odmor se odlazi s rezultatom 3 - 3. Drugo poluvrijeme opet otvaraju bolje Novogradiščani i Daniel Trobić nakon sjajnog driblinga zabija za 4-3. Bio je tu niz prilika, ali kada ne zabiješ, onda dobiješ i rezultat je 4 - 4. Čvrsta igra ovaj puta se prelomila na gostujuću stranu te gosti dobivaju prvi akumulirani prekršaj i izvode deseterac, ali Ugrešić je na visini zadatka i gola nema! Nakon toga, Novogradiščani promašuju 2-3 nemoguće situacije i rekli da im se to odbija o glavu, gosti imaju novi deseterac ali tu na scenu stupa Ugrešić. Brani deseterac, brani prvu odbijenu loptu, brani drugu odbijenu loptu u maniri najboljih svjetskih vratara. Sve to 40-ak sekundi prije kraja utakmice. Da stvar bude bolja, posljednju loptu hvata i u kontru baca Trobića koji serijom driblinga gotovo ulazi u gol s loptom 13 sekundi prije kraja utakmice. Velika pobjeda i karakter naših mladića!

HMNK Nova Gradiška - MNK Vinkovci 5:4 (3:3)
Strijelci: Medvedović 2x, Trobić D., Trobić G., Matošević

Izvor: FB HMNK Nova Gradiška