Filip Bungić postigao hattrick protiv Brođana, nova važna pobjeda malonogometaša Nove Gradiške...

Radio Prkos 16.11.2020 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u sportskoj dvorani Brod, malonogometni klub ugostio naše malonogometaše iz Nove Gradiške. U napetoj futsal utakmici na kraju su sva tri boda odnijeli zasluženo Novogradiščani. Naši dečki poveli su vrlo rano, već u 4.minuti, a samo minutu kasnije Brođani su primili još jedan pogodak. No Brođani se nisu predali pa su već u 8. minuti uspjeli smanjiti zaostatak, ali ipak do poluvremena Bungić uspjeva zabiti još jedan pogodak te Nova Gradiška odlazi sa visokih 1:3 na predah. Ipak, naši dečki potvrdili su bolju igru, a do još jednog povećanja vodstva došli su u 25.minuti, ali Brođani u 26. minuti preko Brnjića i u 30. minuti preko Baričevića smanjuju rezultat i prave paniku među redovima gosta. No, do kraja se rezultat nije mjenjao, a sva tri boda odnijeli su zasluženo naši dečki pa im ovim putem čestitamo na pobjedi!

MNK Brod - HMNK Nova Gradiška 3:4 (1:3)
Strijelci: Seldo, Brnjić, Baričević / Bungić 3x, Petrović