Rešetari izdominirali protiv Batrine, Vrbova nemilosrdna na gostovanju, a Mladost šokirala Laze...

Radio Prkos 24.10.2020 ZANIMLJIVOSTI

Danas su u sklopu 10. kola 1. ŽNL Rešetari ugostili Batrinu. Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj je domaća ekipa bila glavni dirigent od samog početka utakmice. Budućnost je u vodstvo došla već u 20. minuti nakon što se Vladimir Blažević lijepo snašao i poslao loptu u mrežu. Vodstvo je poduplao jedan od glavnih igrača Rešetara ove sezone, Matej Ljubić, koji pred sam kraj poluvremena šokira goste. Nakon predaha vidjelo se da je Batrina htjela i pokušavala, ali na kraju krajeva Rešetari su ipak bili bolja ekipa pa tolike napetosti i nije bilo. Već u 53. minuti još jednom se na listu strijelaca upisao Ljubić, a Budućnost je u tom trenutku bila i više nego sigurna u pobjedu. Gosti ipak trunku nade dobijaju u 56. minuti kada sudac Janeček pokazuje na bijelu točku, a siguran izvodač bio je Renka. Točku na "i" stavio je Zvonko Španić u 81. minuti i postavio konačnih 4:1...

NK Budućnost - NK Batrina 4:1 (2:0)
Strijelci: Blažević, Ljubić 2x, Španić / Renka