Omladinac Vrbova ne zna za poraz, uzeli tri boda u Lazama i pušu za vratom Budućnosti...

Radio Prkos 27.09.2020 ZANIMLJIVOSTI

Danas su odigrane preostale utakmice 6. kola 1. ŽNL BPŽ. U Lazama je domaći Graničar ugostio Omladinac iz Vrbove. Bio je ovo definitivno derbi kola gdje su se susrele dvije ekipe sa vrha, trećeplasirani Omladinac i četvrtoplasirani Graničar. Boljom ekipom pokazao se Omladinac koji je na kraju zasluženo slavio i odnio puni plijen u Vrbovu. Graničar se dobro držao do kraja prvog poluvremena kada danas fantastični Stefan Mišić pronalazi način za postići pogodak i iskorištava grešku domaće obrane te postavlja konačnih 0:1 u prvom djelu. Isti igrač, Mišić, zacementirao je pobjedu Omladinca u 63. minuti te svojoj ekipi omogućio novu pobjedu. Zanimljiv je podatak da su Omladinac i Budućnost neporažene ekipe lige, a ovom pobjedom Omladinac je skočio na drugo mjesto. Već u idućem kolu moglo bi doći do promjene na stanju ljestvice jer vodeća Budućnost ide na neugodno gostovanje u Bogićevce dok će drugoplasirani Omladinac ugostiti Slavonac BS.