Sloga poražena na domaćem terenu protiv Sesveta...

Radio Prkos 10.09.2020 ZANIMLJIVOSTI

U pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa novogradiška Sloga ugostila je trenutno drugoplasiranu ekipu 2. HNL - NK Sesvete iz Sesveta.

Prvo poluvrijeme proteklo je u terenskoj inicijativi gostiju koji su jalovo napadali na dobro postavljenu Sloginu obranu koja je odbijala njihove napade te je gost ostao bez ozbiljnije prilike.
Drugo poluvrijeme gost otvara odlučnije te u 55. minuti dolazi do vodstva zgoditkom Mihovila Geljića. U 59. minuti gosti dolaze do drugog pogotka preko Raula Alexandera. Konačnih 0:3 je postavio Geljić u 66. minuti svojim drugim pogotkom.

Sastav Sloge: L. De Villa, I. Benić, M. Vlaović(od 73. M. Lončarević), I. Kašljević, L. Đaković, N. Eller, L. Blazina(od 65. J. Kotarski), V. Medvedović(od 59. M. Pavišić), K. Grgić(od 59. N. Tomić), T. Marjanović, F. Balunović(od 46. L. Sokić)

Izvor: FB Sloga NG