Malonogometaši Nove Gradiške pobjedom zapečatili polusezonu i osvojili sjajno 3. mjesto...

Radio Prkos 17.12.2019 ZANIMLJIVOSTI

Jako dobra utakmica odigrana je u Okučanima. Naši su vrlo brzo došli u vodstvo preko Ellera koji postiže dva zgoditka i treći u prvom poluvremenu zabija Brkljača. Treba istaknuti i odlične obrane Maričevića. Naši su se u drugom poluvremenu opustili i gosti smanjuju na 3:2, a tada se Novogradiščani bude i ubacuju u višu brzinu te vrlo brzo dolaze u vodstvo od 6:2. Gosti su na to odlučili igrati bez golmana, a čak su uspjeli i smanjiti rezultat na 6:3 no veselje nije dugo trajalo jer su naši vrlo lako rezultat povećali golovima Kurjakovića i Batala. No, gosti se ne predaju pa tako sa golmanom igračem nastavljaju igrati sve do kraja i čak uspjevaju ponovno smanjiti rezultat, ovaj puta na 8:5. Pobjedu Novogradiščana zapečatio je Petrović svojim drugim pogotkom na utakmici. Čestitamo i jednoj i drugoj ekipi na dobroj igri...

HMNK "Nova Gradiška" - MNK "Mala Mljekara" Valpovo 9:5 (3:0)
Strijelci : Eller 3x, Brkljača, Kulundžić, Petrović 2x Kurjaković, Batalo / Mandić 2x, Salapić, Anačić, Nemet