Oriolik 'petardirao' Slogu u Novoj Gradiški

Radio Prkos 21.09.2019 ZANIMLJIVOSTI

U sklopu 6. kola 3. HNL - istok NK Sloga je ugostila NK Oriolik iz Oriovca. Sloga je bolje otvorila susret te u prvih 15 minuta ima dvije odlične prilike preko Luke Bogdanovića i Tomislava Marjanovića, ali oba puta je gostujući vratar Herceg odlično reagirao. Gosti dolaze do vodstva iz udarca iz kuta, a strijelac je bio Valentino Kuzmić u 18. minuti. Na 0:2 povećava Patrik Mijić u 22. minuti. "Sloga" rezultat smanjuje u 63. minuti, a strijelac je bio Tin Ćalić. Ostala je naša momčad i s igračem manje nakon teške ozljede ruke Lea Jurišića, a sve tri izmjene su bile izvršene. U 64. minuti Zdravko Gospočić povećava na 1:3, a u 66. Patrik Mijić na 1:4. Rezultat smanjuje Luka Blazina u 82. minuti. Konačnih 2:5 postavlja Anto Galović u 88. minuti.

Seniori su nastupili u sastavu: L. Iveković, I. Benić, L. Đaković, M. Ćelepirović, M. Lončarević(od 46. A. Severović), M. Vlaović, L. Blazina, S. Mihić, T. Marjanović(od 60. L. Sokić), L. Bogdanović(od 46. T. Ćalić)

Izvor: FB Sloga NG