Kadeti Sloge u polufinalu kupa HNS središta Osijek

Jučer, 7.11.2018., kadeti su odigrali svoju četvrtfinalnu utakmicu Kupa HNS Središta Osijek. Na Sportskom parku Ivo Petranović su naši dečki ugostili požešku Slavoniju. Sloguu vodstvo dovodi Mihael Katinić u 10. minuti. Isprva je njegov kazneni udarac obranio vratar gostiju, ali se lopta sretno odbija natrag njemu i posprema ju u mrežu za 1:0. Na 2:0 povisuje Tin Ćalić u 25. minuti.  U drugom dijelu gosti imaju inicijativu, ali bez konkretnog učinka. U 76. minuti Luka Sokić zabija za 3:0 i tako definitivno rješava pitanje pobjednika. Poraz gostiju je uspio ublažiti Mateo Ivanešić u 80. minuti za 3:1.

Čestitke našim kadetima na zasluženoj pobjedi i prolazu. Kapetanu Vinku Medvedoviću želimo što brži oporavak napisali su na službenoj stranici Sloge.

Izvor/foto: FB Sloga