Osijek nadigrao Slogu u Novoj Gradiški /FOTO

Pregledano :5291

Danas je odigrana prijateljska utakmica između Sloge iz Nove Gradiške i prvoligaša kojeg je ove godine dijelio jedan pogodak od plasmana u Europsku ligu - NK Osijek. U utakmicu bolje ulaze Slogaši, a prvu pravu priliku imao je Matej Vlaović koji je iz slobodnog udarca pucao preko gola. Nakon toga Bokan pogađa stativu i zatim Osijek potpuno preuzima inicijativu pa su tako prijetili Grezda i Grgić, ali je vratar Maričević izvrsnim obranama spašavao Slogu. Do pogotka Osijek dolazi pred kraj poluvremena, a strijelac je bio Marić. Na predah se otišlo s minimalnim vodstvom gostiju. U drugom poluvremenu, ponovno Sloga bolje otvara, a nakon jednog napada sudac Mergeduš pokazuje na kazneni udarac. Siguran izvođač bio je Matej Vlaović koji je panenkom savladao vratara. Nakon toga, potpuna dominacija Osijeka pa su do kraja pogađali Marić, Grgić, Žaper, Grezda, Ikić. Konačan rezultat bio je 1:6.

Sastav Sloge : Maričević, Ćelepirović, Kulundžić, Kašljević, Bokan, Vlaović, M. Vlaović, Severović, Bungić, Blazina, Menegoni, Lukšić, Jurišić, Ivanović, Gospočić, Škramić, Turkalj, F. Bungić

Sastav Osijeka : Antolović, Nikolić, Jambor, Žaper, Grezda, Pereira, Lesjak, Pušić, Grgić, Marić, Lukić, Kukić, Mioć, Boban, Bočkaj, Mudražija, Škorić, K. Grgić

NK "Sloga" Nova Gradiška - NK "Osijek" Osijek 1:6 (0:1)
Strijelci : Marić (0:1), Vlaović (1:1), Marić (1:2), Grgić (1:3), Žaper (1:4), Grezda (1:5), Ikić (1:6)