Posavac u Davoru petardirao Budućnost iz Rešetara, Marjanović, Ivančić i Čmelješević donijeli prvu pobjedu!

Radio Prkos 13.09.2021 SPORT

Jučer je u srazu 4. kola odigrana utakmica između domaćeg Posavca i Budućnosti u Davoru. U zanimljivoj utakmici više nego dovoljnu pobjedu odnio je domaćin iako su igrači Budućnosti vodili na poluvremenu sa 0:1. Utakmicu su sudili Filip Cindrić, Nikola Sabljak i Tonča Skretić dok je funkciju delegata obnašao Đuro Keser. Budućnost je u vodstvo doveo jedan od najboljih njihovih igrača ove sezone, Bartolović u 14. minuti utakmice. Do poluvremena nekolicinu prilika imali su domaći igrači, ali je na golu bio siguran Crljenković. U drugom djelu utakmice igra Budućnosti raspala se u svega nekoliko minuta, u 47. minuti utakmice primili su gol iz kornera, a na listu strijelaca upisao se Marino Marjanović. Par minuta kasnije isključen je Gregor Aga koji sudačkom odlukom Cindrića napušta teren nakon što je u duelu sa domaćim igračem dosuđen faul, a Budućnost je ostala desetkovana. Igrač manje puno je falio u igri gosta, a to se vidjelo u 67. minuti kada je igrač koji je tek ušao za Posavac Patrik Ivančić postigao pogodak. Isti igrač do kraja utakmice postigao je hattrick, a u strijelce se još upisao i Tin Čmelješević. Konačan rezultat bio je 5:1.