Tomislav Marjanović donio pobjedu Slogi protiv Oriolika!

Radio Prkos 28.11.2021 ZANIMLJIVOSTI

9254

U posljednjem jesenskom, 17. kolu 3. HNL - istok, novogradiška Sloga gostovala je u Oriovcu kod NK Oriolika. U jednoj iznimno otvorenoj utakmici naša momčad je na kraju slavila rezultatom 0:1, a pogodak je postigao Tomislav Marjanović.
U prvom dijelu je naš najopasniji pojedinac bio Tomislav Marjanović koji se u dva navrata našao u dobrim prilikama, no nije uspio postići pogodak. Domaćin je imao svoje dvije dobre prilike preko Đereka, no De Villa je bio na visini zadatka.
Sloga je drugi dio otvorila s dvije velike šanse Tomića i Kotarskog, no njihovi pokušaji nisu završili u mreži. Domaćin je priliku utakmice imao u 77. minuti kada su dvojica domaćih nogometaša izašli pred De Villu, no naš sjajni vratar pročitao je namjeru Đereka i uhvatio loptu u ruke. Sloga je do pobjedonosnog pogotka došla u 83. minuti kada je Marino Marjanović probio po lijevoj strani i odigrao povratnu loptu za Tomislava Marjanovića koji zabija za konačnih 0:1.
Sastav Sloge: L. De Villa, V. Lanusović, M. Vlaović, I. Kašljević, A. Volf(od 70. D. Petrović), M. Katinić(od 46. V. Medvedović), N. Eller, J. Kotarski, K. Fischer(od 70. L. Blazina), T. Marjanović, N. Tomić(od 64. M. Marjanović)
S ovom pobjedom Sloga je polusezonu završila s 22 boda, a ovisno o drugim rezultatima, naša će momčad prezimit na 8., 9. ili 10. mjestu.

Izvor/foto: FB Sloga NG