Tomislav Marjanović zabio dva pogotka u porazu Sloge...

Radio Prkos 09.05.2021 ZANIMLJIVOSTI

U 27. kolu 3. HNL - istok novogradiška Sloga ugostila je NK Vihor iz Jelisavca. Gosti su slavili rezultatom 2:4.
U prvom dijelu je Sloga imala veći posjedi, no gosti su vrlo učinkovito prijetili iz kontri. U 17. minuti Tomislav Marjanović je pucao lijevo iskosa, no lopta je prošla tik pokraj desne vratnice. Gosti su u vodstvo došli u 24. minuti iz kontre, lopta je ubačena s desne strane, a Stjepan Šimičić je glavom zabio za 0:1. Isti igrač je u 37. minuti poentirao za 0:2 nakon još jedne kontre gostiju. Sloga se vraća u život u 42. minuti kada je Tomislav Marjanović s lijeve strane nabacio, lopta je prošla sve u kaznenom prostoru te ušla u gol za 1:2.
Gosti odlično otvaraju drugi dio te već u 48. minuti zgoditkom Mateja Jakšića povećavaju prednost na 1:3 nakon greške u domaćoj obrani. U 59. minuti Nikola Tomić je zabio pogodak koji je poništen zbog zaleđa. U 71. minuti Stjepan Šimičić postiže svoj treći pogodak nakon prekida. Šest minuta kasnije Tomislav Marjanović je pogodio glavom za 2:4 nakon ubačaja Katinića s lijeve strane. Sloga se imala priliku vratiti u igru u 80. minuti kada je Marjanović zapucao kazneni udarac, no gostujući vratar Dubrović brani. Do kraja utakmice gosti su se uspješno branili te je rezultat ostao nepromijenjen.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović, M. Vlaović, I. Kašljević, M. Katinić, N. Eller, L. Blazina(od 57. V. Medvedović), J. Kotarski(od 80. K. Fischer), V. Lanusović(od 67. M. Marjanović), T. Marjanović, N. Tomić(od 80. B. Menegoni)

Izvo: FB Sloga