Sloga preko Medvedovića i Blazine do još jednog kupa!

Radio Prkos 14.04.2021 ZABAVA

I četvrtu godinu za redom novogradiška Sloga je osvajač Kupa Nogometnog središta Nova Gradiška, a ovo je ukupno 13 osvojeni Kup NSNG otkako je slobodne i nezavisne Hrvatske.
U ovu utakmicu Sloga je izašla u miješanom sastavu imajući na umu subotnju utakmicu protiv Slavonije, no to nije nimalo utjecalo na igru jer su juniori opravdali pruženo povjerenje.
Prvi je zaprijetio Slavonac preko Josipa Gospočića čiji je pokušaj obranio Lovro De Villa. Većina poluvremena je protekla u igri na sredini terena gdje su se šanse teško kreirale. U 35. minuti stvorila se gužva u šesnaestercu Slavonca, lopta se odbila do Jakova Medvedovića koji lijevom nogom neobranjivo pogađa lijevi donji kut vratara Maričevića. Na samom kraju prvog dijela Karlo Grgić je pogodio vratnicu za Slavonac i s 1:0 se otišlo na poluvrijeme.
U drugom dijelu Sloga je primirila utakmicu te se organizirano branila prijeteći iz kontri. Takva jedna je došla u 64. minuti kada je Tomislav Marjanović fantastično ubacio u kazneni prostor za samog Jakova Medvedovića koji puca iznad gola. U 86. minuti Eller odlično upošljava Tomislava Marjanovića po lijevoj strani koji šalje sjajnu loptu na drugu stativu gdje se nalazi Luka Blazina koji mirno poentira za 2:0. U idućoj minuti Tomislav Sedlo fantastičnim pogotkom s 25 metara vraća nakratko Slavonac u život. Ipak, već u 88. minuti Jakov Medvedović koristi smušenost obrane Slavonca i prebacuje Maričevića za potvrdu Slogine pobjede.
Sastav Sloge: L. De Villa, F. Balunović (od 65. K. Fischer), L. Đaković, D. Petrović, M. Katinić(od 46. L. Blazina), N. Eller, V. Medvedović, M. Pavišić (od 69. D. Trčić), M. Marjanović(od 60. J. Kotarski), N. Tomić(od 46. T. Marjanović), J. Medvedović
Čestitke našim dečkima, treneru Pavišiću i pomoćnom treneru Katiniću na zasluženo osvojenom Kupu!

Izvor: FB Sloga