Batalo, Marjanović, Eller, Petrović i Grafina donijeli pobjedu malonogometašima protiv Slatine...

Radio Prkos 16.02.2021 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u sportskoj dvorani Elektrotehničke i ekonomske škole u sklopu 17. kola 2. HMNL - istok, malonogometni klub Nova Gradiška ugostio Slatinu. Bio je to sraz dvije vrlo dobre ekipe u kojem je na kraju pobjedu ipak odnijela domaća ekipa. Domaćin je vrlo rano poveo preko Petrovića, a vodstvo je trajalo svega minutu, a nakon izjednačenja Slatina je ubrzo došla i do preokreta. Slatina je većinu utakmice imala vodstvo, pa je tako do 31. minute držala rezultat od 3:4, ali nakon toga u dvije minute primaju dva pogotka i gube utakmicu. Na kraju je pobjedu odnijela zasluženo Nova Gradiška rezultatom 6:4.

HMNK "Nova" Gradiška - MNK Slatina 6:4 (2:3)
Strijelci: Petrović, Batalo 2x, Marjanović, Grafina, Eller