Medvedović, Trčić i Pejaković predvodili Novogradiščane u srazu protiv prvoplasirane Slatine

Radio Prkos 07.02.2021 ZANIMLJIVOSTI

U 7. kolu 2. HMNL - istok juniora, naša momčad ugostila je trenutno prvoplasiranu momčad Slatine i u zaista sjajnoj utakmici, koja je pokvarena od strane nekih drugih faktora, izgubila je 9:11.
Prvo poluvrijeme je pripalo našoj ekipi. Iako je naša momčad loše ušla u utakmicu primivši gol u prvoj minuti, s dva pogotka Marka Pejakovića se okreće rezultat na 2:1. Gosti ubrzo izjednačavaju na 2:2, no u 10. minuti Dorian Trčić dovodi Unitas u vodstvo od 3:2. U 12. minuti Jakov Medvedović pogađa s 10 metara za 4:2, a Marino Marjanović s 10 metara pogađa za 5:2 u 16. minuti. U istoj minuti gost smanjuje na 5:3 i to je bio rezultat prvog dijela.
U drugom poluvremenu je bilo jako malo futsala, no ukratko ćemo rezimirati tijek drugog dijela. U 20. minuti gosti smanjuju na 5:4, a u 23. minuti na 5:5 iz zanimljivo dosuđenog šesterca. 23. minuta je donijela i isključenje Marka Pejakovića zbog drugog žutog kartona zbog prigovora. Igrača više koriste gosti u 24. minuti za 5:6. U 27. minuti autogolom gostujućeg igrača naša ekipa se vraća na 6:6, no već u idućoj minuti gost vraća vodstvo. Dorian Trčić u 28. minuti brzo donosi poravnanje na 7:7. Gosti prelamaju utakmicu s tri brza pogotka i dolaze na 7:10, no Unitas se ne predaje i pogocima Jakova Medvedovića i Marina Marjanovića se vraća u igru, rezultat je 9:10. U 33. minuti gosti iz kontre postižu rezultat za konačnih 9:11. Sam kraj utakmice donio je još tri crvena kartona, dva za goste i jedan za Unitas.

Izvor: FB Unitas NG