Jakov Medvedović imao svoj dan protiv malonogometaša Nove Gradiške, gradski derbi bez pobjednika...

Radio Prkos 18.01.2021 ZANIMLJIVOSTI

U 4. kolu 2. HMNL - istok juniora, NG-Unitas je u gradskom derbiju gostovao HMNK Nova Gradiška. Utakmica je bila odlična i puna preokreta.
Domaćin već u 2. minuti dolazi u vodstvo od 1:0 pogotkom Gabriela Trobića. Isti igrač povećava prednost na 2:0 u 6. minuti. Nakon toga naša se momčad oslobađa početnog grča i pogotkom Jakova Medvedovića u 15. minuti smanjuje na 2:1. Luka Sokić u idućoj minuti povećava rezultat za domaćin na 3:1, no odmah slijedi pogodak Jakova Medvedovića za 3:2. Pogotkom Marka Pejakovića u 17. minuti naša ekipa izjednačuje rezultat.
Sve bitno u drugom dijelu se dogodilo u uvodnih šest minuta. Jakov Medvedović dovodi u 20. minuti Unitas u vodstvo pogotkom za 3:4, no u istoj minuti autogolom Žakića domaćin poravnava. Medvedović u 23. minuti opet dovodi Unitas u vodstvo, no u idućoj minuti Daniel Trobić postavlja konačnih 5:5.
Nakon četiri kola naša momčad se nalazi na 4. mjestu sa 7 bodova, dva manje od prvoplasirane Slatine.

Izvor: FB MNK NG Unitas