Batalo i Bungić prekinuli golgeterski post, oba zabila u županijskom derbiju...

Radio Prkos 31.10.2020 ZANIMLJIVOSTI

Danas je u županijskom derbiju 3.HNL između Marsonije i Oriolika došlo do podjele bodova u Slavonskom Brodu. Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj su nogometaši Oriovca šokirali domaćina i pokazali da mogu i moraju biti pri vrhu lige jer je Marsonija ovog ljeta dovela velik broj pojačanja, a neki su i iz većih liga. Oriolik je u vodstvo doveo Robert Stahović već u prvoj minuti utakmice. Nije dugo trajalo to vodstvo Oriovca, a već je u 24. minuti robusni napadač Bungić ponovno pokazao svoju kvalitetu i vratio rezultatski egal. Pred sam kraj poluvremena Živić je po prvi puta na utakmici bijelo-crne doveo u vodstvo i postavio konačnih 2:1 u prvom djelu. Trud Oriolika se isplatio već u 56. minuti kada jedan od ključnih igrača ove sezone, Batalo, ponovno postiže pogodak i poravnava rezultat, a do kraja se rezultat nije mjenjao.