Mladost došla do pobjede protiv Psunj-sokola penalom u 94.minuti. Luka Sokić potpuno hladan matirao golmana...

Radio Prkos 31.10.2020 ZANIMLJIVOSTI

Danas je odigrana zanimljiva utakmica između domaće Mladosti i Psunj-sokola u Cerniku. U teškom srazu na kraju je slavila cernička Mladost sa rezultatom 2:1. Utakmica je bila dosta podjednaka u prvom djelu bez puno pravih prilika. Igralo se dosta grubo i većinom na sredini terena. Činilo se kao da će se na predah otići bez zgoditaka, a onda je u 43. minuti nakon jednog centaršuta  loše reagirala domaća obrana i loptu je u mrežu spremio Kulundžić (autogol) iako je gol pripisan Antoniju Praniću. Sa minimalnim vodstvom Psunj-sokola se otišlo na predah. U drugom djelu malo bolja igra Mladosti okrunjena je pogotkom i izjednačenjem nakon što se ozljedio gostujući vratar, Jurić te ga je zamjenio igrač Maričić. Bio je to šut sa dvadesetak metara Jelančića u kojem se vratar nije najbolje snašao te ponovno dolazi do rezultatskog egala. Mladost je imala imperativ pobjede, a činilo se da do toga neće doći, ali ipak u 94. minuti sudac dosuđuje kazneni udarac nakon igranja rukom unutar šesnaesterca, a siguran izvođač bio je Luka Sokić koji postavlja konačnih 2:1.

HNK "Mladost" Cernik - NK Psunj-sokol 2:1 (0:1)
Strijelci: Jelančić, Sokić / Pranić