Mladost slavila protiv Slavonca, Budućnost remizirala kod Slobodnice, Posavac bez golova protiv Batrine...

Radio Prkos 19.10.2020 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u Cerniku odigrana utakmica između domaćina Mladosti i Slavonca iz Brodskog Stupnika. Domaćin je od prve minute napadao i redao prilike koje su par puta imali priliku iskoristiti braća Sokić, ali lopta nije htjela u gol. Cernik je zabio svoj prvi pogodak preko Kovačevića, ali pomoćni sudac pokazuje na zaleđe te se gol poništava. Iako je Mladost imala puno prilika činilo se da će na predah otići bez pogodaka, a onda je pri samom kraju iz kornera Anto Stipić svojim nebeskim skokom doveo Cerničane u vodstvo. U drugom poluvremenu Mladost je nastavila nizati prilike, ali realizacija definitivno nije bila na razini. Nakon jednog dobrog prodora Jelančića došlo je do kontakta sa igračem Slavonca unutar kaznenog prostora, a sudac pokazuje na kazneni udarac kojeg Kovačević ne uspjeva pretvoriti u novi pogodak. Na samom kraju utakmice jedna dubinska lopta poslana je prema Luki Sokiću koji izlazi sam pred vratara i lako ga prolazi te postavlja konačnih 2:0 i zaključuje utakmicu.

NK "Mladost" Cernik - NK "Slavonac" BS 2:0 (1:0)
Strijelci : A. Stipić (1:0), L. Sokić (2:0)