Juniori Davora pokazali zube u Novoj Gradiški, bit će napeta borba za naslov...

Radio Prkos 27.09.2020 ZANIMLJIVOSTI

U 5. kolu 1. ŽNL zapad juniora, u derbiju kola je novogradiška Sloga ugostila NK Posavac iz Davora. Sloga rano dolazi u vodstvo u 4. minuti zgoditkom glavom Jakova Medvedovića. Samo nekoliko minuta kasnije Marino Marjanović ima veliku priliku kada izlazi sam na gostujućeg vratara, no ne postiže pogodak. U 30. minuti gosti izjednačavaju pogotkom Patrika Ivančića. Samo četiri minute kasnije Jakov Medvedović svojim drugim pogotkom ponovno dovodi Slogu u vodstvo. U 49. minuti Tin Ćalić zabija za goste i konačnih 2:2.

Sastav Sloge: Mat. Marić, M. Pejaković(od 46. D. Petrović), M. Lulić, Mar. Marić(od 46. K. Fischer), M. Katinić, J. Kotarski, V. Medvedović, D. Trčić(od 56. L. Šimunović), J. Medvedović(od 71. L. Katinić), P. Ivanišević(od 63. D. Maglov), M. Marjanović

Sloga se nakon petog kola nalazi na 2. mjestu s 10 bodova, tri manje u odnosu na prvoplasirani Posavac, no Sloga ima utakmicu manje.

Izvor: FB Sloga NG