Trener Vlaović im odgovorio na najbolji mogući način. Mladost devastirala Posavac u Cerniku...

Radio Prkos 21.09.2020 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u sklopu 5.kola 1. ŽNL BPŽ odigrana utakmica između cerničke Mladosti i gostujućeg Posavca iz Davora. Ni jedna ni druga ekipa ligu nije startala bajno. Mladost je do tog susreta imala samo četiri boda u četiri kola, dok je Posavac imao još manje, sveukupno tri boda. Ipak, u susretu tih dviju ekipa vidjela se velika razlika. Mladost je povela već u drugoj minuti pogotkom Kovačevića nakon sjajnog solo prodora. Nakon toga Mladost je imala nekolicinu prilika povećati vodstvo, ali vratar Posavca uspio je sačuvati mrežu. No, nakon pogreške domaće obrane pred sam kraj poluvremena Trobić D. uspio je povećati vodstvo domaćina i postaviti konačnih 2:0 u prvom poluvremenu. Posavac jučer defitivno nije bio na razini. Jako malo su bili opasni po gol Cerničana, dok su s druge strane Cerničani skoro svaki napad bili opasni po gol. Trobić G. uspio je cerničanima osigurati pobjedu već u 70. minuti i rješiti sve dileme oko pobjednika, a konačnih 4:0 postavio je Kovačević koji je jučer definitivno bio igrač utakmice.