Sloga golovima Severovića i Marjanovića do prve ligaške pobjede...

Radio Prkos 20.09.2020 ZANIMLJIVOSTI

U 7. kolu 3. HNL - istok, novogradiška Sloga ugostila je NK Slavonac iz Bukovlja. U tvrdoj utakmici naša momčad je odigrala iznimno dobru utakmicu, a to se pogotovo odnosi na prvo poluvrijeme.

Slogu je u vodstvo doveo Tomislav Marjanović u 19. minuti kada je sjajno s desne strane ubacio Luka Blazina, Marjanović odlično primio loptu te ju lijevom nogom šalje u mrežu za 1:0. Do kraja prvog dijela Sloga je prijetila iz polušansi dok je gost pokušavao iz kontri ugroziti De Villu, no to je bilo bezuspješno.
U drugom dijelu gost je preuzeo više rizika u igri dok se Sloga dobro branila. Sloga je utakmicu zaključila u 75. minuti kada je Nikola Tomić dao odličnu prizemnu loptu s desne strane šesnaesterca, a Severović odlično postavio nogu za konačnih 2:0. Samo četiri minute kasnije imao je Tomislav Marjanović odličnu priliku postići svoj drugi pogodak, no vratar gostiju je obranio njegov udarac.

Sastav Sloge: L. De Villa, I. Benić, M. Vlaović, I. Kašljević, M. Lončarević(od 81. V. Medvedović), K. Grgić(od 72. M. Pavišić), L. Blazina, N. Eller, T. Marjanović(od 81. K. Fischer), N. Tomić, F. Balunović(od 60. A. Severović)

Sloga se nakon sedmog kola nalazi na 14. mjestu sa 5 bodova, no Sloga ima utakmicu manje. Čestitke našim dečkima na zasluženoj pobjedi!

Izvor: FB Sloga NG