Rešetari nakon jučerašnje pobjede zauzeli prvo mjesto na tablici, prati ih Graničar iz Laza...

Radio Prkos 14.09.2020 ZANIMLJIVOSTI

Jučer su odigrane ostale utakmice 4. kola 1. ŽNL BPŽ. Graničar je u Lazama ugostio Psunj-sokol iz Okučana. Na domaćem terenu zasluženo su slavili sa rezultatom 6:2, a u strijelce su se upisali Smiljanić 2x, Borić, Zečić, Sužnjević i Bogdanović. Budućnost je na domaćem terenu ugostila neugodnu Croatiu iz Tisovca te je u napetoj utakmici slavila rezultatom 3:2. Croatia je povela vrlo rano, a vodstvo nije zadržala ni punu minutu kada je već u prvom napadu Budućnosti, Španić lijepo smjestio loptu u gol glavom i vratio rezultatski egal. Do vodstva je Budućnost došla preko Nikolića koji je zaključio prvo poluvrijeme što se tiče pogodaka. U drugom djelu ulaskom Jakića Budućnost je nešto više proigrala, a baš on se i upisao u strijelce te povećao rezultat na 3:1. Do kraja je Croatia uspjela smanjiti, ali bodovi su ostali na Otokama. Batrina je u tvrdoj utakmici ugostila Omladinac. Konačan rezultat bio je 1:1. Domaća ekipa imala je vodstvo, ali ga nije uspjela zadržati protiv uvijek opasnog Omladinca te im ostaje žal za sva tri boda. Zanimljiv podatak je taj da je Batrina do sada odigrala sve četiri utakmice bez pobjede, odnosno tri je remizirala dok je protiv Slobodnice izgubila. U zadnjem susretu kola Slavonac BS slavio je protiv Slavonca iz Gunjavaca rezultatom 4:1. Tim porazom, a pobjedom Posavca Slavonac je prikovan za dno tablice, a već u sljedećem kolu dolazi im prvoplasirana ekipa lige pa je pitanje kako će se Slavonac izvući i kada sa te pozicije.