Budućnost i Slavonac remizirali u Rešetarima, zabijali Batalo i Barišić

Radio Prkos 14.10.2019 ZANIMLJIVOSTI

U 8. prvenstvenom kolu u Rešetarima je gostovala ekipa iz Nove Kapele. Pred oko 250 gledatelja, utakmicu dobro otvara domaćin te prvi dolaze u vodstvo zgoditkom Batala. Inače većinu prvo poluvrijeme se igra na sredini terena. Gosti izvode udarac sa desne strane, lopta se odbija kao u fliperu i pogađa Barišića u ruku, a sudac dosuđuje kazneni udarac. Siguran izvođač bio je Bojan Bokan i na predah se odlazi sa rezultatskim egalom odnosno sa 1:1. U drugom djelu utakmice Budućnost je ponovno bolja ekipa i stvara šanse, ali ih ne uspjeva iskoristiti. Lijepim udarcem Barišića u 70' minuti golman je svladan i Budućnost ponovno vodi. Slavonac je ipak do kraja uspio izjednačiti, a treba napomenuti da su pocrvenili Španić i igrač Slavonca radi međusobnog udaranja.