Kadeti Sloge osvojili županijski kup protiv Željezničara

Radio Prkos 10.10.2019 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je u Novoj Gradiški odigrano finale Kupa ŽNS Brodsko-posavske županije za kadete između NK Sloge i HNK Željezničara iz Slavonskog Broda.
Kadeti Sloge  su se pokazali boljom momčadi i slavili rezultatom 2:1. Slogu je u vodstvo doveo Jakov Medvedović pogotkom u 21. minuti. Gosti dolaze do izjednačenja u 65. minuti preko Darija Paslera. Ipak, pobjedu Slogašima donosi pričuva Tony Trnka u pretposljednjoj, 79. minuti za veliko slavlje.

Stariji pioniri su gostovali u Slavonskom Brodu kod "Marsonije" te su poraženi rezultatom 3:2. Domaćina je u vodstvo doveo Stipe Gavran u 12. minuti. Slavko Matošević je izjednačio za "Slogu" u 22. minuti. Svojim drugim pogotkom Gavran ponovno dovodi "Marsoniju" u vodstvo u 32. minuti. "Sloga" se u drugom dijelu ne predaje te preko kapetana Davida Pavline dolazi do poravnanja u 56. minuti. Ipak, za pobjedu "Marsonije" zabio je Mihael Bosanac u posljednjoj, 70. minuti.

Čestitke kadetima na zasluženoj pobjedi i osvojenom trofeju kao i treneru Katiniću koji je pravovremenom zamjenom usmjerio svoju ekipu ka pobjedi.

I stariji pioniri i kadeti će natjecanje nastaviti u Kupu HNS Središta Osijek odakle će se pokušati plasirati u završnicu Hrvatskog nogometnog kupa.

Izvor: FB Sloga NG