Josip Jelančić postigao pogodak, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu Mladosti

Radio Prkos 25.08.2019 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je Mladost gostovala u Donjoj Vrbi na stadionu Zvonimira. U zanimljivoj utakmici pobjedu je odnijela domaća ekipa nakon što je preokrenula rezultat. Mladost je dominirala od prve minute, imala par izglednih prilika, a jednu takvu iskoristio je Jelančić nakon što je Sokić prenio loptu glavom za Kovačevića koji izlazi sam pred vratara i puca, a golman to odbija kratko za Jelančića koji loptu mirno sprema u mrežu. Sa minimalnim vodstvom Mladosti se otišlo na predah. U drugom djelu domaća ekipa bolje ulazi u utakmicu, a nakon slobodnog udarca na 35m i loše reakcije gostujučeg vratara Zvonimir dolazi do izjednačenja. Desetak minuta prije kraja utakmice nakon još jednog kontroverzno dosuđenog slobodnog udarca isti igrač zabija za 2:1 i preokreće rezultat, a ponovno je vratar Mladosti zakazao u svom poslu... Prije samog kraja utakmice isključen je Kulundžić zbog prigovora sudcu (drugi žuti).