Sloga na krilima Tomislava Marjanovića i Severovića do polufinala kupa NSNG

Radio Prkos 17.08.2019 ZANIMLJIVOSTI

Sloga odlično ulazi u utakmicu i u 6. minuti dolazi u vodstvo zgoditkom Marija Vlaovića koji je precizno šutirao s ruba 16 metara. Gosti izjednačuju nakon udarca iz kuta, a strijelac je bio Zvonko Španić. U 35. minuti Tomislav Marjanović pogađa odlično glavom nakon dobro izvedenog udarca iz kuta. Šest minuta kasnije svoj drugi pogodak postiže Marjanović nakon odličnog prodora po lijevoj strani. "Sloga" nastavlja furiozno i u 43. minuti Bruno Menegoni pogađa za 4:1. Gosti smanjuju na samom kraju prvog dijela iz kaznenog udarca. Strijelac je bio Dario Batalo.
"Sloga" dobro ulazi u drugi dio te dolazi do prednosti od 5:2 nakon što je Severović pogodio glavom nakon udarca iz kuta. Gosti dolaze do smanjenja vodstva u 53. minuti iz novog kaznenog udarca. Ovaj put je strijelac bio Zvonko Španić. "Budućnost" uspijeva se vratiti u utakmicu u 74. minuti zgoditkom Josipa Horvatovića, ali u u 86. minuti Luka Bogdanović postavlja točku na i te zabija za 6:4.

"Sloga" je nastupila u sastavu: L. Iveković, I. Benić, L. Đaković(od 64. L. Bogdanović), M. Ćelepirović, L. Jurišić(od 89. M. Lončarević), L. Blazina, M. Vlaović, S. Mihić, T. Marjanović(od 85. V. Medvedović), B. Menegoni(od 52. L. Sokić), A. Severović(od 69. N. Sužnjević)

Izvor: FB Sloga NG