Okučanci na korak od 1. ŽNL

Radio Prkos 18.06.2019 ZANIMLJIVOSTI

U nedjelju je u Okučanima odigrana kvalifikacijska utakmica za popunu 1. Županijske nogometne lige između nogometnog kluba Psunj i Budainke iz Slavonskog Broda. Po vrlo sparnom vremenu odigrana je teška utakmica za obje ekipe. Bio je vrlo važan ulog za domaćina. Okučani su u prvom poluvremenu bili puno bolji međutim nisu iskoristili svoje šanse i prvo poluvrijeme završava 0:0. Gosti su došli po bod i to se najbolje vidjelo početkoom drugog djela. Igraju na polovici igrališta i otežu igru. Međutim domaćin sredinom prvog djela drugog poluvremena stvara jednu kontru iz koje postiže eurogol. Gosti nisu napravili ni jednu pravu šansu. Bitno je u ovoj utakmici bilo pobjediti, što su Okučani i uspjeli napraviti. Budainka je sa ovim porazom uspjela izboriti ulazak u 1. ŽNL, dok Psunj-sokolu ostaje još jedna utakmica u Šamcu gdje im je dovoljan i poraz od 1:0...