Tomislav Marjanović i dalje nezaustavljiv, Sloga u finalu kupa

Radio Prkos 27.03.2019 ZANIMLJIVOSTI

Jučer je NK Sloga gostovala u Ljupini kod NK Slavena u polufinalnoj utakmici Kupa Nogometnog središta Nova Gradiška.Naši dečki su zasluženo slavili rezultatom 0:4. U prvom poluvremenu smo vidjeli tvrdu utakmicu bez puno prigoda na obje strane. Za 0:1 zabio je kapetan Ivan Kašljević glavom u 35. minuti nakon dobro izvedenog udarca iz kuta. S tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

U drugom dijelu "Sloga" ubacuje u veću brzinu te brzo rješava pitanje pobjednika. U 55. minuti Tomislav Marjanović krasnim biciklom izbacuje protivničkog stopera i zabija za 0:2. Dvije minute kasnije isti igrač povećava na 0:3. Pobjedu je potvrdio Roberto Ćosić zgoditkom u 85. minuti.

U finalu će "Sloga" igrati s NK "Mladost" Brđani te će to našim dečkima biti prilika da obrane titulu osvajač Kupa iz protekle sezone.
Čestitke dečkima i treneru na zasluženoj pobjedi.

Izvor: FB Sloga NG