Cindrić i kompanija pobjedili Urije u Starom Petrovom Selu

Jučer je u Starom Petrovom Selu odigrana utakmica između GMNK Urija i MNK NG Unitasa. U napetoj utakmici na kraju su slavili igrači Unitasa. Urije su ušle kao favorit u utakmicu, do tog trenutka bili su trećeplasirana ekipa na ljestvici juniora sa samo jednim porazom i u velikoj borbi za državnu završnicu. Međutim, Unitas im je već u samom startu dao do znanja da ovo neće biti još samo jedna laka utakmica. Urije su povele već u petoj minuti preko Trobića, a do poluvremena gosti uspjevaju preokrenuti rezultat sa 2 pogotka Cindrića. Drugo poluvrijeme bolje otvaraju igrači Unitasa, a sa još 2 pogotka Cindrić je maestralno zaokružio utakmicu i postavio rezultat od 4:1. No, Urije se nisu predale do samog kraju pa su tako uspjele smanjiti rezultat, Franić je poentirao dva puta i postavio rezultat od 3:4. Do kraja su Urije imale priliku izjednačiti iz akumuliranog udarca, ali se Horvatović nije proslavio.